У Києві спостерігаються високі температурні рекорди. Про це повідомили співробітники метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
Метеорологи зазначили, що вівторок, 9-го квітня, у столиці виявився найбільш теплим днем з моменту початку метеорологічних спостережень у місті. Максимальна температура повітря досягнула +25,3ºС, що на 1,5 вище за попередні температурні рекорди цього дня 1972 року.
Також було встановлено новий рекорд за середньодобовою температурою повітря, яка склала +19,0°С. Таким чином, вона перевищила показник 1972 року на 1,9 градуса.
Згідно з багаторічними спостереженнями, ці температурні показники зазвичай характерні для початку літа, а саме для 7 червня.
На сьогодні, 10-го квітня, синоптики прогнозують ще вищу температуру і відповідно, спекотнішу погоду. У Києві очікують від 24 до 26 градусів без опадів. Місцями може бути невелика хмарність. Крім того, КМДА попереджає про високий ризик виникнення пожеж 11-12 квітня через погодні умови.