На місці кінотеатру “Барвінок” зведуть новий центр дозвілля для молоді

Кінотеатр Барвінок знесуть. Фото: Google maps

На території, де раніше був кінотеатр “Барвінок” у Пущі-Водиці, планують побудувати новий рекреаційний комплекс із центром дозвілля для молоді.

Про це повідомили у КМДА.

Будівлю, яка розташована на вул. Миколи Юнкерова, 71 і має площу 731 м², передали в управління Оболонської районної державної адміністрації. З 1962 року ця споруда використовується за проєктом кінотеатру, розрахованого на 400 глядачів. Із ранніх 90-х років вона перестала діяти та має ушкоджені інженерні мережі.

Експертиза визначила, що кінотеатр “Барвінок” зношений на 66%. У КМДА вважають, що проводити капітальний ремонт є нераціональним рішенням через критичний стан основних конструкцій. Ефективніше буде, якщо демонтувати споруду та приступити до створення нового обʼєкта.

Однак спершу Київ має визначити переможця інвестиційного тендеру та підписати з ним угоду. Після цього місто відшкодує вартість зруйнованого кінотеатру. Попередньо, Барвінок оцінюють у два мільйони гривень.

Раніше, у жовтні 2023, активісти соціальної мережі Оболонського району повідомили, що у Пущі-Водиці планують збудувати багатоповерхівку замість кінотеатру “Барвінок”. Згідно з проєктом Київської міської ради, приміщення мали розіграти на конкурсі, а на його місці зробити щонайменше пʼятиповерхову забудову.

Активісти в телеграм-каналі вважають, що під центром дозвілля міська рада ймовірно збудує новий ЖК. Вони також зазначають, що інвестор планує облаштувати паркінг на 48 місць, що власне і викликає їхні підозри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *