На території, де раніше був кінотеатр “Барвінок” у Пущі-Водиці, планують побудувати новий рекреаційний комплекс із центром дозвілля для молоді.
Про це повідомили у КМДА.
Будівлю, яка розташована на вул. Миколи Юнкерова, 71 і має площу 731 м², передали в управління Оболонської районної державної адміністрації. З 1962 року ця споруда використовується за проєктом кінотеатру, розрахованого на 400 глядачів. Із ранніх 90-х років вона перестала діяти та має ушкоджені інженерні мережі.
Експертиза визначила, що кінотеатр “Барвінок” зношений на 66%. У КМДА вважають, що проводити капітальний ремонт є нераціональним рішенням через критичний стан основних конструкцій. Ефективніше буде, якщо демонтувати споруду та приступити до створення нового обʼєкта.
Однак спершу Київ має визначити переможця інвестиційного тендеру та підписати з ним угоду. Після цього місто відшкодує вартість зруйнованого кінотеатру. Попередньо, Барвінок оцінюють у два мільйони гривень.
Раніше, у жовтні 2023, активісти соціальної мережі Оболонського району повідомили, що у Пущі-Водиці планують збудувати багатоповерхівку замість кінотеатру “Барвінок”. Згідно з проєктом Київської міської ради, приміщення мали розіграти на конкурсі, а на його місці зробити щонайменше пʼятиповерхову забудову.
Активісти в телеграм-каналі вважають, що під центром дозвілля міська рада ймовірно збудує новий ЖК. Вони також зазначають, що інвестор планує облаштувати паркінг на 48 місць, що власне і викликає їхні підозри.