Поліція Київщини скерувала до суду обвинувачення стосовно російського військового, який розстрілював цивільне населення у Гостомелі.
Про це повідомили у пресслужбі поліції.
Поліцейські відділу розслідувань Київської області направили до суду обвинувальний акт проти 41-річного заступника командира оперативного взводу загону мобільного призначення з Красноярського ОМОНу.
Він, разом із групою російських військових, 25 лютого 2022 року, під час проходження через село Гостомель, розстрілював мирних жителів та транспортні засоби.
У повідомленні зазначається, що в березні зловмиснику було оголошено про підозру.
Правоохоронці зібрали достатньо доказів, які свідчать про причетність російського військового до порушень законів та звичаїв війни, які визначені у міжнародних угодах. Дії громадянина РФ супроводжувалися умисним вбивством, здійсненим за попередньою змовою групою осіб.
Нагадаємо, раніше за матеріалами Служби безпеки України визнали винним громадянина РФ у вбивстві цивільного населення під час боїв за Київ. Зловмисника засудили до 12 років увʼязнення, врахувавши його співпрацю зі слідством.
Як встановило слідство, російський військовий був у складі окупаційного угрупування Росії. Разом вони брали участь у повномасштабному вторгненні на територію України з перших днів.