Жителі Києва та області можуть залишитися без електроенергії на 7 годин. У суботу, 13 липня, будуть запроваджені графіки відключень світла, які триватимуть весь день.
Про це повідомляє компанія ДТЕК. У цей день очікується значний дефіцит в енергосистемі.
За вказівкою Укренерго, графіки відключень діятимуть протягом всієї доби.
Існує висока ймовірність, що електроенергію вимикатимуть і в “світло-сірих” зонах, зокрема з 00:00 до 06:00 та з 19:00 до кінця доби. Це означає, що деякі споживачі можуть залишитися без світла на 7 годин підряд.
Енергетики просять українців ощадливо користуватися електроенергією. Після відновлення електропостачання не вмикайте всі прилади одночасно. Щоб зменшити навантаження на енергосистему, користуйтеся енергомісткими приладами не в пікові години з 17:00 до 00:00, а в інші періоди дня.
Актуальну інформацію про відключення електроенергії за вашою адресою можна знайти на сайті ДТЕК. Для цього потрібно:
- Відвідати сайт ДТЕК.
- Перейти до розділу “Відсутня електроенергія”.
- Ввести свою вулицю та номер будинку у відповідні поля.
Нагадаємо, до завершення літа тривалість відключень електроенергії в Києві скоротиться до 4-6 годин на добу. Олександр Харченко, директор Центру дослідження енергетики, повідомив, що вже на початку серпня ситуація значно поліпшиться. Восени кияни зможуть користуватися більш стабільним електропостачанням.