У Києві продовжують досліджувати якість води на міських пляжах, незважаючи на те, що цього року пляжний сезон не відкриватимуть.
Про це повідомляють у Київському міському ЦКПХ.
Попри те, що пляжі будуть закриті, працівники Київського міського центру контролю та профілактики хвороб МОЗ продовжують перевіряти якість води у відкритих водоймах.
Наразі моніторинг якості води здійснюється на таких пляжах:
- “Венеція”
- “Дитячий”
- “Молодіжний”
- “Передмістна Слобідка”
- “Золотий”
- “Тельбін”
- “Райдуга”
- “Веселка”
- “Галерний”
- озеро “Вербне”
- “Пуща Водиця”
- “Центральний”
- “Чорторий”
- “Веселка”
- “Венеція”
- “Оболонський острів”
Експерти перевіряють, чи відповідає якість води санітарно-гігієнічним нормам, а також аналізують воду з питних фонтанчиків на пляжах і перевіряють чистоту піску.
Також у Києві продовжуються роботи з очищення дна водойм від небезпечного сміття.
Крім того, цього року пляжі в Києві не будуть відкриті з міркувань безпеки, адже у разі обстрілу відвідувачі не зможуть швидко зреагувати та перейти в укриття. Проте на столичних пляжах все одно будуть чергувати лайфгарди.
На деяких пляжах у Києві розгорнуть 24 рятувальні пости, на яких чергуватимуть понад 100 рятувальників.