Парк-пам’ятка “Межигір’я” закритий для відвідувачів через перевірки

Парк-памʼятка Межигір'я. Фото: interfax.com.ua

Парк-памʼятка “Межигір’я” на Київщині тимчасово закритий для відвідувачів через організаційні роботи та технічні перевірки. Ці заходи здійснюються у зв’язку із завершенням процесу передання майна парку державі. Активи були конфісковані у справах експрезидента Віктора Януковича після Революції Гідності.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Зокрема, працівники парку у співпраці з ветеринарами Держпродспоживслужби проводять перевірку стану здоров’я тварин і птахів.

У повідомленні адміністрація парку-пам’ятки “Межигір’я” дякує всім активістам, які з 2014 року добровільно взяли на себе відповідальність за збереження паркового комплексу.

Також зазначено, що на території працює відділ кадрів. Тепер, всі волонтери, які протягом цих років опікувалися парком, тепер мають можливість офіційно працевлаштуватися в держустанову на території парку-пам’ятки.

З часу відкриття парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Межигір’я” вперше за десятиріччя всі прибутки від його діяльності будуть спрямовані до державного бюджету.

Раніше, парк-памʼятка “Межигір’я” розпочали передавати у володіння держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *